Legalność

Sprzedajemy nasiona konopi tylko w celu kolekcjonerskim. Sprzedaż, zakup i posiadanie nasion konopi w Polsce jest legalna.

Niezgodne z  polskim prawem jest kiełkowanie oraz uprawa nasion.

Zamawiając za granicę sprawdź lokalne prawo - nie wszędzie sprzedaż / zakup / posiadanie nasion lub ich kiełkowanie / uprawa jest legalne.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Sklep Bucholandia.pl sprzedaje nasiona konopi tylko osobom pełnoletnim w celu kolekcjonerskim. Opisy zamieszczone przy produktach są "przedrukiem" ze stron producentów i mają na celu odpowiednie sklasyfikowanie kolekcjonerskich nasion.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl